Tapahtumakalenteri

Kalenteri näyttää kuluvan ja seuraavan kuukauden tapahtumat.

21.8.2014

Keski-Uusimaa rastit Fiskträsk (Helsingin kauppa)

Iltarastit, Hämeenlinna (Tampereen kauppa)

Someron torstairastit (Turun kauppa)

23.8.2014

Rajamäen Rykmentti (Helsingin kauppa)

Raahe-rastit, keskimatka (Tampereen kauppa)

24.8.2014

K-Pn aluemestaruus ja Kansallinen sprintti (Tampereen kauppa)

Rajamäen Rykmentti (Helsingin kauppa)

VS Junnusuunnistus (Tampereen kauppa)

25.8.2014

AM-Partio TuMe (Turun kauppa)

Iltarastit, Tampere (Tampereen kauppa)

HS Iltarastit Pirkkola (Helsingin kauppa)

26.8.2014

Iltarastit, Lahti (Tampereen kauppa)

Iltarastit, Kouvola (Tampereen kauppa)

HS Firmaliiga Luukki (Helsingin kauppa)

27.8.2014

Iltarastit, Kokkola (Tampereen kauppa)

Länsi-Suomi-rastit (Turun kauppa)

28.8.2014

Keski-Uusimaa rastit Martinkylä (Helsingin kauppa)

Iltarastit, Kuopio (Tampereen kauppa)

Iltarastit, Jyväskylä (Tampereen kauppa)

29.8.2014

KLL (Tampereen kauppa)

30.8.2014

KLL 2.pvä (Tampereen kauppa)

E- Games 1.pvä (Tampereen kauppa)

Hiisirastit 1pv. (Turun kauppa)

31.8.2014

E- Games 2.pvä (Tampereen kauppa)

Hiisirastit 2 pv. (Turun kauppa)

1.9.2014

Turku-Rastit (Turun kauppa)

Iltarastit, Tampere (Tampereen kauppa)

HS Iltarastit Velskola (Helsingin kauppa)

2.9.2014

Hikirastit, Lappers (Helsingin kauppa)

Iltarastit, Kotka (Tampereen kauppa)

Iltarastit, Riihimäki (Tampereen kauppa)

4.9.2014

Keski-Uusimaa rastit Varuskunta (Helsingin kauppa)

Iltarastit, Vaasa (Tampereen kauppa)

Iltarastit, Kouvola (Tampereen kauppa)

Peimarin-Rastit (Turun kauppa)

6.9.2014

SM-pitkä matka R2, karsinta (Tampereen kauppa)

SM-Keskimatka R1 JKL (Turun kauppa)

7.9.2014

SM-Keskimatka R1 JKL (Turun kauppa)

SM-pitkä matka R2, finaali (Tampereen kauppa)

HS Iltarastit Paloheinä (Helsingin kauppa)

8.9.2014

Salon maanantairastit (Turun kauppa)

Iltarastit, Kokkola (Tampereen kauppa)

Iltarastit, Tampere (Tampereen kauppa)

9.9.2014

Forssan iltarastit (Turun kauppa)

Iltarastit, Lahti (Tampereen kauppa)

10.9.2014

Ykkössuunat (Turun kauppa)

AM-Sprintti, HS (Helsingin kauppa)

11.9.2014

Iltarastit, Hämeenlinna (Tampereen kauppa)

Keski-Uusimaa rastit, Linnanpelto (Helsingin kauppa)

12.9.2014

Avoin Pohjois-Pohjanmaan am-yö (Tampereen kauppa)

13.9.2014

Sähkö-Sprintti, Kouvola (Tampereen kauppa)

Pohjantähti sprintti (Tampereen kauppa)

Järvenpään Palo (Helsingin kauppa)

Kalevan Kierros, Lappeen Riento (Tampereen kauppa)

14.9.2014

Kultainen Kompassi -cup finaali (Tampereen kauppa)

Rastijahti, Someron Esa (Turun kauppa)

Laitasaarirastit (Tampereen kauppa)

15.9.2014

Iltarastit, Tampere (Tampereen kauppa)

16.9.2014

PV:n kisat 1.pvä (Tampereen kauppa)

17.9.2014

AM-yö, Uusimaa (Helsingin kauppa)

PV:n kisat 2.pvä (Tampereen kauppa)

18.9.2014

PV:n kisat 3.pvä (Tampereen kauppa)

20.9.2014

SM-sprintti ja WRE , Hollola (Tampereen kauppa)

21.9.2014

SM-Viesti R1 Mäntsälä (Helsingin kauppa)

22.9.2014

Iltarastit, Kokkola (Tampereen kauppa)

23.9.2014

Iltarastit, Riihimäki (Tampereen kauppa)

Hämeen avoin AM-yö (Tampereen kauppa)

25.9.2014

Iltarastit, Hämeenlinna (Tampereen kauppa)

26.9.2014

SM-yö, H21 karsinta (Tampereen kauppa)

27.9.2014

SM-yö (Tampereen kauppa)

28.9.2014

HS Iltarastit Solvalla (Helsingin kauppa)

XIX Mikonpäivän Sprinttisuunnistus (Tampereen kauppa)

Katso kalenteri →